R2_Zdenca

Pharmanex – R2
Zdenička se po R2 uzdravila a začalo jí růst bříško, Honzíkovi na hlavě vlásky a už zase ráno skáče z postele 🙂 Úžasný produkt, který můžeme jenom vřele doporučit. To jak funguje jsme si ověřili sami na sobě a také u svých klientů. Vždyť každý z nás by se rád cítil lépe. Doporučujeme užívat společně s produktem LifePak+

Jste připraveni cítit se mladistvě? Zakusit svobodu, která přichází, když tělo a mysl fungují v harmonii? Nejste sami. Produkt R² Night užívaný večer vám pomáhá začít každý den s pocitem osvěžení. Produkt R² Day užívaný ráno vám pomáhá pocítit novou energii a převzít kontrolu nad novým dnem. Osvěžte se a nabijte se novou energií díky R².

R² Day nabízí báječnou směs klíčových složek Cordyceps Sinensis, granátového jablka a ženšenu pravého Panax Ginseng, jež pomáhá následujícím třem dimenzím vitality, které většinou s postupujícím věkem ochabují – zvyšuje fyzickou výkonnost a pomáhá udržovat duševní schopnosti a sexuální vitalitu. R² Night obsahuje selen, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Kde objednat R2 ?

Produkt lze objednat za velkoobchodní cenu v internetovém obchodě firmy Nu Skin.

Nejdříve je třeba se zdarma zaregistrovat:

Registrace

Potřebujete poradit ?

Rádi se s Vámi o naší zkušenost podělíme, kontaktujte nás

R2_baby